Expresfm Protišedi Týden Instinkt Česká televize Mňam TV Informuji JOJ Ciname

Program

MonTueWedThuFriSatSun
     12
345
6
18:00
We Used to Be Cool / Světozor (Praha)
20:00
Smoke & Mirrors / Světozor (Praha)
18:30
Crulic – The Path to Beyond / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Summertime / Světozor (Praha) – malý sál
19:00
Smoke & Mirrors / Lucerna (Praha)
19:00
Kinders / Kino Pilotů (Praha)
21:15
House of Norway / Kino Pilotů (Praha)
7
18:00
Long Story Short / Světozor (Praha)
20:30
Little Harbour / Světozor (Praha)
18:30
The Illusionist / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
The Happiness of the World / Světozor (Praha) – malý sál
9:00
Kinders / Lucerna (Praha)
18:30
Summertime / Lucerna (Praha)
20:45
Truman / Lucerna (Praha) – malý sál
18:00
Five Wor(L)ds / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Chevalier / Kino Pilotů (Praha)
8
19:00
Als Mensch ein Solist / Royal (Praha)
18:00
Sing Street / Světozor (Praha)
20:30
Sweet Dreams / Světozor (Praha)
16:00
Shaun the Sheep Movie / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
The People vs. Fritz Bauer / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
The Happiness of the World / Lucerna (Praha)
20:30
The Chronicles of Melanie / Lucerna (Praha)
20:45
Me and Kaminski / Lucerna (Praha) – malý sál
18:00
Losers / Kino Pilotů (Praha)
20:00
The Paradise Suite / Kino Pilotů (Praha)
9
18:00
The Citizen / Světozor (Praha)
20:30
Being 17 / Světozor (Praha)
16:00
Paddington / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Nice People / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
My Life As a Zucchini / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
Lucie: The Story of a Rock Band / Lucerna (Praha) – malý sál
18:00
Bugs / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Cold of Kalandar / Kino Pilotů (Praha)
10
18:00
Truman / Světozor (Praha)
20:30
Safari / Světozor (Praha)
18:30
Song of the Sea / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Raw / Světozor (Praha) – malý sál
13:30
The Red Turtle / Lucerna (Praha)
18:30
Ministry of Love / Lucerna (Praha)
20:45
Bugs / Lucerna (Praha) – malý sál
9:00
Song of the Sea / Kino Pilotů (Praha)
18:00
After Love / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Sing Street / Kino Pilotů (Praha)
11
18:00
House of Norway / Světozor (Praha)
20:00
Graduation / Světozor (Praha)
18:30
The Suicide Shop / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
My Life As a Zucchini / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
The People vs. Fritz Bauer / Lucerna (Praha)
20:45
Nice People / Lucerna (Praha) – malý sál
18:00
We Used to Be Cool / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Saint George / Kino Pilotů (Praha)
12
18:00
I, Daniel Blake / Světozor (Praha)
20:15
Me and Kaminski / Světozor (Praha)
18:30
Long Way North / Světozor (Praha) – malý sál
20:30
Toni Erdmann / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Sea of Sines / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
Being 17 / Lucerna (Praha) – malý sál
18:00
Communion / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Raw / Kino Pilotů (Praha)
13
19:00
Like Crazy / Royal (Praha)
18:00
The Survivors / Světozor (Praha)
20:30
Bugs / Světozor (Praha)
18:30
After Love / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
The Red Turtle / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
I, Daniel Blake / Lucerna (Praha)
18:30
As I Open My Eyes / Kino Pilotů (Praha)
20:45
Yallah! Underground / Kino Pilotů (Praha)
14
18:00
The Paradise Suite / Scala (Brno)
20:30
Ministry of Love / Scala (Brno)
23:00
We Used to Be Cool / Scala (Brno)
15
19:00
The Red Turtle / Royal (Praha)
18:00
My Life As a Zucchini / Scala (Brno)
20:30
Summertime / Scala (Brno)
23:00
Losers / Scala (Brno)
16
18:00
Truman / Scala (Brno)
20:30
Sweet Dreams / Scala (Brno)
17
18:00
Safari / Scala (Brno)
20:30
The People vs. Fritz Bauer / Scala (Brno)
18
20:00
Sing Street / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
17:00
As I Open My Eyes / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Chevalier / Cinema Jitřenka (Semily)
17:30
We Used to Be Cool / Cinema Svět (Hodonín)
20:00
Long Story Short / Cinema Svět (Hodonín)
19
17:30
The Paradise Suite / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
18:30
Long Story Short / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
I, Daniel Blake / Bio Central (Hradec Králové)
17:00
The People vs. Fritz Bauer / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
We Used to Be Cool / Kino Panorama (Boskovice)
17:00
The Citizen / Cinema Jitřenka (Semily)
17:30
The Happiness of the World / Cinema Svět (Hodonín)
20:00
The Citizen / Cinema Svět (Hodonín)
20
18:00
Safari / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20:00
After Love / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
18:30
Raw / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Bugs / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
The Happiness of the World / Kino Centrum (Havířov)
17:00
Nice People / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Ministry of Love / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Five Wor(L)ds / Cinema Jitřenka (Semily)
17:30
The Paradise Suite / Cinema Svět (Hodonín)
20:00
The Survivors / Cinema Svět (Hodonín)
21
17:30
As I Open My Eyes / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
18:30
Sea of Sines / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Being 17 / Bio Central (Hradec Králové)
19:30
Long Story Short / Cinema Jitřenka (Semily)
22
18:15
Five Wor(L)ds / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
17:30
The Citizen / Kino Centrum (Havířov)
23
18:15
Sea of Sines / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
17:30
Truman / Kino Centrum (Havířov)
24252627282930