Velvyslanectví a kulturní instituty

BRITISH COUNCIL
Bredovský dvůr, Politických vězňů 13, 110 00 Praha 1
T: +420 221 991 111, facebook
info.praha@britishcouncil.cz, www.britishcouncil.cz

BULHARSKÝ KULTURNÍ INSTITUT
Klimentská 6, 110 00 Praha 1
T: +420 233 326 862, facebook
bki@bki.cz, www.bki.cz

FRANCOUZSKÝ INSTITUT
Štěpánská 35, P.O. Box 850, 111 21  Praha 1
T: +420 221 401 011, 221 401 028, facebook
ifp@ifp.cz, www.ifp.cz

GOETHE-INSTITUT
Masarykovo nábřeží 32, 110 00 Praha 1
T: +420 221 962 233, facebook
infoprogramm@prag.goethe.org, www.goethe.de/prag

ITALSKÝ KULTURNÍ INSTITUT V PRAZE
Šporkova 14, 118 00 Praha 1
T: +420 257 090 681, facebook
iicpraga@esteri.it, www.iicpraga.esteri.it

MAĎARSKÝ INSTITUT PRAHA
Rytířská 25-27, 110 00 Praha 1
T: +420 224222 424-5, facebook
info@hunginst.cz, www.hunginst.cz

POLSKÝ INSTITUT V PRAZE
Malé náměstí 1, 110 00 Praha 1
T: +420 220 410 410, facebook
praga@instytutpolski.org, www.polskyinstitut.cz

PORTUGALSKÉ VELVYSLANECTVÍ V PRAZE
Na Zátorce 10, 160 00 Prague 6
Pevnostní 9, 162 00 Praha 6
T: +420 257 311 230-1, web
praga.embassy@mne.pt

RAKOUSKÉ KULTURNÍ FÓRUM V PRAZE
Jungmannovo nám. 18, 110 00 Praha 1
T: +420 257 090 589, facebook
info@rkfpraha.cz, www.rkfpraha.cz

RUMUNSKÝ KULTURNÍ INSTITUT V PRAZE
Nerudova 256/5, Malá Strana, 118 00 Praha 1
T: +420 – 222 523 096,  facebook
praga@icr.ro, http://icr.ro/

SLOVENSKÝ INSTITUT V PRAZE
Náměstí Republiky 3, 110 00 Praha 1
T: +420 224 948 135, facebook
si.prague@mzv.sk web

ŠVÝCARSKÉ VELVYSLANECTVÍ
Pevnostní 7, 162 01 Praha 6
T: +420 220 400 611, web
pra.vertretung@eda.admin.ch

VELVYSLANECTVÍ DÁNSKÉHO KRÁLOVSTVÍ
Maltézské nám. 5, 118 01 Praha 1
T: +420 257 111 900, facebook
prgamb@um.dk, http://czechrepublic.um.dk

VELVYSLANECTVÍ CHORVATSKÉ REPUBLIKY
V Průhledu 9, 162 00 Praha 6
T: +420 235 090 801, web
croemb.praha@mvep.hr

VELVYSLANECTVÍ IRSKA
Tržiště 13, 118 00 Praha 1
T: +420 257 011 280, facebook
pragueembassy@dfa.ie

VELVYSLANECTVÍ LOTYŠSKÉ REPUBLIKY
Hradešínská 1022/3, 101 00 Praha 10-Vinohrady
T:+420 255 700 881, facebook
embassy.czech@mfa.gov.lv

VELVYSLANECTVÍ LUCEMBURSKÉHO VELKOVÉVODSTVÍ
Apolinářská 9, 128 00 Praha 2
T: +420 257 181 800, web
Prague.Amb@mae.etat.lu

VELVYSLANECTVÍ NIZOZEMSKÉHO KRÁLOVSTVÍ
Gotthardská 6/27, 160 00 Praha 6
T: +420 233 015 200, facebook
pra-pcz@minbuza.nl, http://tsjechie.nlambassade.org/

VELVYSLANECTVÍ NORSKÉHO KRÁLOVSTVÍ
Hellichova 1, 118 00 Praha 1-Malá Strana, Česká republika
T: +420 257 111 500, facebook
emb.prague@mfa.no, http://www.noramb.cz/

VELVYSLANECTVÍ ŠPANĚLSKÉHO KRÁLOVSTVÍ
Badeniho 4, 170 00 Praha 7
T: +420 233 097 211, facebook
emb.praga.ofc@maec.es, http://www.exteriores.gob.es/embajadas/praga

VELVYSLANECTVÍ ŠVÉDSKA
Úvoz 13 – Hradčany, P.O.Box 35, 160 12 Praha 612
T: +420 220 313 200, facebook
ambassaden.prag@gov.se, www.swedenabroad.com/praha

VELVYSLANECTVÍ ŘECKÉ REPUBLIKY
Na Ořechovce 19, 16200 Praha 6
T:  +420 222 250 958, F:  +420 222 253 686
gremb.pra@mfa.gr, www.mfa.gr/prague

VELVYSLANECTVÍ TURECKÉ REPUBLIKY
Na Ořechovce 69, 162 00 Praha 6
T: +420 224 311 402, facebook
embassy.prague@mfa.gov.tr

ZASTOUPENÍ VALONSKO-BRUSEL
Myslíkova 31, 110 00 Praha 1
T: +420 224 934 574, facebook
bureau@walbru.cz

Program

PoÚtStČtSoNe
     12
345
6
19:00
Muž tisíce tváří / Lucerna (Praha)
18:30
Crulic – cesta na onen svět / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Léto / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
To nás teda dostalo / Světozor (Praha)
20:00
Muž tisíce tváří / Světozor (Praha)
19:00
Kinders / Kino Pilotů (Praha)
21:15
Norský dům / Kino Pilotů (Praha)
7
20:45
Truman / Lucerna (Praha) – malý sál
9:00
Kinders / Lucerna (Praha)
18:30
Léto / Lucerna (Praha)
18:30
Iluzionista / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Štěstí světa / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Dlouhý příběh ve zkratce / Světozor (Praha)
20:30
Pátá loď / Světozor (Praha)
18:00
Pět světů / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Chevalier / Kino Pilotů (Praha)
8
20:45
Já a Kaminski / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Štěstí světa / Lucerna (Praha)
20:30
Sibiřský deník / Lucerna (Praha)
16:00
Ovečka Shaun ve filmu / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Stát vs. Fritz Bauer / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Sing Street / Světozor (Praha)
20:30
Sladké sny / Světozor (Praha)
19:00
Životní sólista / Royal (Praha)
18:00
Lůzři / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Rajský pokoj / Kino Pilotů (Praha)
9
18:00
Můj život Cukety / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
Lucie: Příběh jedný kapely / Lucerna (Praha) – malý sál
16:00
Paddington / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Bezva lidi / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Občan / Světozor (Praha)
20:30
V sedmnácti / Světozor (Praha)
18:00
Brouci / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Chladný Kalandar / Kino Pilotů (Praha)
10
20:45
Brouci / Lucerna (Praha) – malý sál
13:30
Červená želva / Lucerna (Praha)
18:30
Ministerstvo lásky / Lucerna (Praha)
18:30
Píseň moře / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Raw / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Truman / Světozor (Praha)
20:30
Safari / Světozor (Praha)
9:00
Píseň moře / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Po lásce / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Sing Street / Kino Pilotů (Praha)
11
20:45
Bezva lidi / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Stát vs. Fritz Bauer / Lucerna (Praha)
18:30
Obchod pro sebevrahy / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Můj život Cukety / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Norský dům / Světozor (Praha)
20:00
Zkouška dospělosti / Světozor (Praha)
18:00
To nás teda dostalo / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Sv. Jiří / Kino Pilotů (Praha)
12
18:00
Moře z Sines / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
V sedmnácti / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Až na severní pól / Světozor (Praha) – malý sál
20:30
Toni Erdmann / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Já, Daniel Blake / Světozor (Praha)
20:15
Já a Kaminski / Světozor (Praha)
18:00
Přijímání / Kino Pilotů (Praha)
19:10
Muž tisíce tváří / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Raw / Kino Pilotů (Praha)
13
18:30
Já, Daniel Blake / Lucerna (Praha)
18:30
Po lásce / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Červená želva / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Ti, kteří přežili / Světozor (Praha)
20:30
Brouci / Světozor (Praha)
19:00
Šíleně šťastná / Royal (Praha)
18:30
Když otevřu oči / Kino Pilotů (Praha)
20:45
Yallah! Underground / Kino Pilotů (Praha)
14
18:00
Rajský pokoj / Scala (Brno)
20:30
Ministerstvo lásky / Scala (Brno)
23:00
To nás teda dostalo / Scala (Brno)
15
18:00
Můj život Cukety / Scala (Brno)
20:30
Léto / Scala (Brno)
23:00
Lůzři / Scala (Brno)
19:00
Červená želva / Royal (Praha)
16
18:00
Truman / Scala (Brno)
20:30
Sladké sny / Scala (Brno)
17
18:00
Safari / Scala (Brno)
20:30
Stát vs. Fritz Bauer / Scala (Brno)
18
17:00
Když otevřu oči / Kino Panorama (Boskovice)
20:00
Sing Street / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Chevalier / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
To nás teda dostalo / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Dlouhý příběh ve zkratce / Kino Svět (Hodonín)
19
17:00
Stát vs. Fritz Bauer / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
To nás teda dostalo / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
Dlouhý příběh ve zkratce / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Já, Daniel Blake / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Rajský pokoj / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
17:00
Občan / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
Štěstí světa / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Občan / Kino Svět (Hodonín)
20
17:00
Bezva lidi / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Ministerstvo lásky / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Štěstí světa / Kino Centrum (Havířov)
18:30
Raw / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Brouci / Bio Central (Hradec Králové)
18:00
Safari / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20:00
Po lásce / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Pět světů / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
Rajský pokoj / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Ti, kteří přežili / Kino Svět (Hodonín)
21
18:30
Moře z Sines / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
V sedmnácti / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Když otevřu oči / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Dlouhý příběh ve zkratce / Kino Jitřenka (Semily)
22
17:30
Občan / Kino Centrum (Havířov)
18:15
Pět světů / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
23
17:30
Truman / Kino Centrum (Havířov)
18:15
Moře z Sines / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
24252627282930
       
Expresfm Protišedi Týden Instinkt Česká televize Mňam TV Informuji JOJ Ciname