PRESS

Soubory ke stažení

Akreditační formulář:

Tiskové zprávy:

Logo:

 

Pokud hledáte něco jiného nebo máte potíže se stažením uvedených materiálů, kontaktujte mě:
Michaela Dvořáková, PR DEF
Tel.: +420 732 372 424
Email: michaela.hof@centrum.cz

Fotogalerie

Až na severní pól

Bezva lidi

Brouci

Crulic – Cesta na onen svět

Červená želva

Dlouhý příběh ve zkratce

Chevalier

Chladný Kalandar

Iluzionista

Já a Kaminski

U fotografií Já a Kaminski nutno uvádět copyright! (c) X- Verleih: Sebastian Zollner

Já, Daniel Blake

Když otevřu oči

Kinders

Léto

Lucie: Příběh jedný kapely

Lůzři

Ministerstvo lásky

Moře z Sines

Muž tisíce tváří

Norský dům

Občan

Obchod pro sebevrahy

Ovečka Shaun ve filmu

Paddington

Pátá loď

Pět světů

Píseň moře

Po lásce

Přijímání

Rajský pokoj

Raw

Safari

Sibiřský deník

Sing Street

Sladké sny

Stát vs. Fritz Bauer

U fotografií Stát vs. Fritz Bauer nutno uvádět copyright! (c) zeroonefilm: Martin Menke

Sv. Jiří

Šíleně šťastná

Štěstí světa

Ti, kteří přežili

To nás teda dostalo

Toni Erdmann

Truman

V sedmnácti

Vlak dospívání

Yallah! Underground

Zkouška dospělosti

Životní sólista

U fotografií Životní sólista nutno uvádět copyright! (c) Francesca Pfeffer

Expresfm Protišedi Týden Instinkt Česká televize Mňam TV Informuji JOJ Ciname

Program

PoÚtStČtSoNe
     12
345
6
19:00
Muž tisíce tváří / Lucerna (Praha)
18:30
Crulic – cesta na onen svět / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Léto / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
To nás teda dostalo / Světozor (Praha)
20:00
Muž tisíce tváří / Světozor (Praha)
19:00
Kinders / Kino Pilotů (Praha)
21:15
Norský dům / Kino Pilotů (Praha)
7
20:45
Truman / Lucerna (Praha) – malý sál
9:00
Kinders / Lucerna (Praha)
18:30
Léto / Lucerna (Praha)
18:30
Iluzionista / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Štěstí světa / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Dlouhý příběh ve zkratce / Světozor (Praha)
20:30
Pátá loď / Světozor (Praha)
18:00
Pět světů / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Chevalier / Kino Pilotů (Praha)
8
20:45
Já a Kaminski / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Štěstí světa / Lucerna (Praha)
20:30
Sibiřský deník / Lucerna (Praha)
16:00
Ovečka Shaun ve filmu / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Stát vs. Fritz Bauer / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Sing Street / Světozor (Praha)
20:30
Sladké sny / Světozor (Praha)
19:00
Životní sólista / Royal (Praha)
18:00
Lůzři / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Rajský pokoj / Kino Pilotů (Praha)
9
18:00
Můj život Cukety / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
Lucie: Příběh jedný kapely / Lucerna (Praha) – malý sál
16:00
Paddington / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Bezva lidi / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Občan / Světozor (Praha)
20:30
V sedmnácti / Světozor (Praha)
18:00
Brouci / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Chladný Kalandar / Kino Pilotů (Praha)
10
20:45
Brouci / Lucerna (Praha) – malý sál
13:30
Červená želva / Lucerna (Praha)
18:30
Ministerstvo lásky / Lucerna (Praha)
18:30
Píseň moře / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Raw / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Truman / Světozor (Praha)
20:30
Safari / Světozor (Praha)
9:00
Píseň moře / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Po lásce / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Sing Street / Kino Pilotů (Praha)
11
20:45
Bezva lidi / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Stát vs. Fritz Bauer / Lucerna (Praha)
18:30
Obchod pro sebevrahy / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Můj život Cukety / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Norský dům / Světozor (Praha)
20:00
Zkouška dospělosti / Světozor (Praha)
18:00
To nás teda dostalo / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Sv. Jiří / Kino Pilotů (Praha)
12
18:00
Moře z Sines / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
V sedmnácti / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Až na severní pól / Světozor (Praha) – malý sál
20:30
Toni Erdmann / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Já, Daniel Blake / Světozor (Praha)
20:15
Já a Kaminski / Světozor (Praha)
18:00
Přijímání / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Raw / Kino Pilotů (Praha)
13
18:30
Já, Daniel Blake / Lucerna (Praha)
18:30
Po lásce / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Červená želva / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Ti, kteří přežili / Světozor (Praha)
20:30
Brouci / Světozor (Praha)
19:00
Šíleně šťastná / Royal (Praha)
18:30
Když otevřu oči / Kino Pilotů (Praha)
20:45
Yallah! Underground / Kino Pilotů (Praha)
14
18:00
Rajský pokoj / Scala (Brno)
20:30
Ministerstvo lásky / Scala (Brno)
23:00
To nás teda dostalo / Scala (Brno)
15
18:00
Můj život Cukety / Scala (Brno)
20:30
Léto / Scala (Brno)
23:00
Lůzři / Scala (Brno)
19:00
Červená želva / Royal (Praha)
16
18:00
Truman / Scala (Brno)
20:30
Sladké sny / Scala (Brno)
17
18:00
Safari / Scala (Brno)
20:30
Stát vs. Fritz Bauer / Scala (Brno)
18
17:00
Když otevřu oči / Kino Panorama (Boskovice)
20:00
Sing Street / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Chevalier / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
To nás teda dostalo / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Dlouhý příběh ve zkratce / Kino Svět (Hodonín)
19
17:00
Stát vs. Fritz Bauer / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
To nás teda dostalo / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
Dlouhý příběh ve zkratce / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Já, Daniel Blake / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Rajský pokoj / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
17:00
Občan / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
Štěstí světa / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Občan / Kino Svět (Hodonín)
20
17:00
Bezva lidi / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Ministerstvo lásky / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Štěstí světa / Kino Centrum (Havířov)
18:30
Raw / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Brouci / Bio Central (Hradec Králové)
18:00
Safari / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20:00
Po lásce / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Pět světů / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
Rajský pokoj / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Ti, kteří přežili / Kino Svět (Hodonín)
21
18:30
Moře z Sines / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
V sedmnácti / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Když otevřu oči / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Dlouhý příběh ve zkratce / Kino Jitřenka (Semily)
22
17:30
Občan / Kino Centrum (Havířov)
18:15
Pět světů / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
23
17:30
Truman / Kino Centrum (Havířov)
18:15
Moře z Sines / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
24252627282930