PRESS – zkouška

Soubory ke stažení

Akreditace:

Tiskové zprávy:

Logo:

 

Pokud hledáte něco jiného nebo máte potíže se stažením uvedených materiálů, kontaktujte mě:
Michaela Dvořáková, PR DEF
Tel.: +420 732 372 424
Email: michaela.hof@centrum.cz, press@eurofilmfest.cz

Fotogalerie

Až na severní pól

Bezva lidi

Brouci

Crulic – Cesta na onen svět

Červená želva

Dlouhý příběh ve zkratce

Chevalier

Chladný Kalandar

Iluzionista

Já a Kaminski

U fotografií Já a Kaminski nutno uvádět copyright! (c) X- Verleih: Sebastian Zollner

Já, Daniel Blake

Když otevřu oči

Kinders

Léto

Lucie: Příběh jedný kapely

 

Lůzři

Ministerstvo lásky

Moře z Sines

Muž tisíce tváří

Norský dům

Občan

Obchod pro sebevrahy

Ovečka Shaun ve filmu

Paddington

Pátá loď

Pět světů

Píseň moře

Po lásce

Přijímání

Rajský pokoj

Raw

Safari

Sibiřský deník

Sing Street

Sladké sny

Stát vs. Fritz Bauer

U fotografií Stát vs. Fritz Bauer nutno uvádět copyright! (c) zeroonefilm: Martin Menke

Sv. Jiří

Šíleně šťastná

Štěstí světa

Ti, kteří přežili

To nás teda dostalo

Toni Erdmann

Truman

V sedmnácti

Vlak dospívání

 

Yallah! Underground

Zkouška dospělosti

Životní sólista

U fotografií Životní sólista nutno uvádět copyright! (c) Francesca Pfeffer

 

 

Program

PoÚtStČtSoNe
      1
234
5
17:30
Jak být normální / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Nico, 1988 / Světozor (Praha)
18:30
Ida / Světozor (Praha) – malý sál
19:00
Tichá noc / Lucerna (Praha)
19:30
Zabijáci / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Tichá noc / Světozor (Praha)
20:45
Nejšťastnější den v životě Olliho Mäkiho / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Měsíc Jupitera / Lucerna (Praha) – malý sál
6
17:30
Muž / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Nejlepší ze všech světů / Světozor (Praha)
18:00
Mé druhé já / Scala (Brno)
18:30
Všemocný / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Děda nebezpečnější než počítač / Lucerna (Praha)
19:30
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Kino Pilotů (Praha)
20:30
A Ciambra / Světozor (Praha)
20:30
1945 / Scala (Brno)
20:45
Čtverec / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Jsem tady! / Lucerna (Praha) – malý sál
23:00
Zabijáci / Scala (Brno)
7
17:30
Ptáci nad průlivem / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Zabijáci / Světozor (Praha)
18:00
Když myslím v noci na Německo / Scala (Brno)
19:00
La Chana / Lucerna (Praha)
19:00
La Chana / MONO FONO (Praha)
19:30
Když myslím v noci na Německo / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Továrna na nic / Světozor (Praha)
20:30
Prostředník / Lucerna (Praha) – malý sál
20:30
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Scala (Brno)
20:45
O těle a duši / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Láska a podsvětí / Lucerna (Praha)
23:00
Divoká myš / Scala (Brno)
8
13:00
Jak být normální / Scala (Brno)
17:30
Sámská krev / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Nekoukej mi do talíře / Světozor (Praha)
18:00
Staying Alive / Scala (Brno)
18:30
Divoká myš / Světozor (Praha) – malý sál
19:30
Staying Alive / Kino Pilotů (Praha)
19:45
Hmyz / Lucerna (Praha)
20:30
120 BPM / Světozor (Praha)
20:30
Big Time / Scala (Brno)
20:45
Velká nádhera / Světozor (Praha) – malý sál
21:00
Ptáci nad průlivem / Scala (Brno)
9
13:30
Krásný únik / Lucerna (Praha)
17:30
Nejlepší ze všech světů / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Goliáš / Světozor (Praha)
18:30
Staying Alive / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Tulipani: Láska, čest a kolo / Lucerna (Praha)
19:30
Obávaný / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Mary Shelleyová / Světozor (Praha)
20:45
Když myslím v noci na Německo / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Ptáci nad průlivem / Lucerna (Praha) – malý sál
10
17:30
Špína / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Žena / Světozor (Praha)
18:30
Únos Michela Houellebecqa / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Starý páky / Lucerna (Praha)
19:30
Továrna na nic / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Uspávač / Světozor (Praha)
20:45
Melancholia / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
1945 / Lucerna (Praha) – malý sál
11
17:30
Big Time / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Na Chesilské pláži / Světozor (Praha)
18:30
Jak být normální / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Mary Shelleyová / Lucerna (Praha)
19:00
Naprostí cizinci / MONO FONO (Praha)
19:30
Western / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Mé druhé já / Světozor (Praha)
20:45
Láska / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Divoká myš / Lucerna (Praha) – malý sál
12
17:30
Mé druhé já / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Prostředník / Světozor (Praha)
18:30
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Žena / Lucerna (Praha)
19:00
Rock’n Roll / MONO FONO (Praha)
19:30
1945 / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Distant Sky – Nick Cave & The Bad Seeds Live in Copenhagen / Světozor (Praha)
20:45
Mládí / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Všemocný / Lucerna (Praha) – malý sál
131415
16
17
17:00
Nejlepší ze všech světů / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Big Time / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Nejlepší ze všech světů / Kino Svět (Hodonín)
19:30
Tulipani: Láska, čest a kolo / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Sámská krev / Kino Luník (Červený Kostelec)
20:00
Starý páky / Kino Svět (Hodonín)
21:00
Staying Alive / Bio Central (Hradec Králové)
18
17:00
Jak být normální / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Ptáci nad průlivem / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Jak být normální / Kino Svět (Hodonín)
19:30
Všemocný / Kino Panorama (Boskovice)
20:00
Nekoukej mi do talíře / Kino Svět (Hodonín)
21:00
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Bio Central (Hradec Králové)
19
17:00
Divoká myš / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Tulipani: Láska, čest a kolo / Kino Svět (Hodonín)
19:30
1945 / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Western / Kino Luník (Červený Kostelec)
20:00
Goliáš / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20:00
Muž / Kino Svět (Hodonín)
20
20:00
Když myslím v noci na Německo / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
21
20:00
Mé druhé já / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
22
20:00
Staying Alive / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
23242526272829
30      
Česká televize Expresfm Instinkt JOJ cinema Týden Mňam TV Protišedi Informuji