Vlak dospívání

Projekce dokumentárního snímku

Daleko od neklidu současného Maďarska se tři děti starají o provoz dětské železnice.

Vše začalo v roce 1948, kdy komunističtí vůdcové nechali zřídit malou úzkorozchodnou železnici, zcela provozovanou dětmi. I dnes zde pracuje na 500 teenagerů výměnou za nezapomenutelnou zkušenost. V centru pozornosti se ocitají tři děti, pro které se dětský vlak stal útočištěm, místem, kde přátelství a pořádek stojí v protikladu k chaosu ve společnosti tam venku. Vlak se tak stává metaforou k diskusi o současném Maďarsku, nabízející vhled do pocitů a myšlenek nastupující generace, která bude záhy zodpovědná za náš osud.

Vlak dospívání, Po 10. 4. 2017, 19:00, Evropský dům (Jungmannova 24, Praha 1), promítání je ZDARMA

Program

PoÚtStČtSoNe
     12
345
6
19:00
Muž tisíce tváří / Lucerna (Praha)
18:30
Crulic – cesta na onen svět / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Léto / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
To nás teda dostalo / Světozor (Praha)
20:00
Muž tisíce tváří / Světozor (Praha)
19:00
Kinders / Kino Pilotů (Praha)
21:15
Norský dům / Kino Pilotů (Praha)
7
20:45
Truman / Lucerna (Praha) – malý sál
9:00
Kinders / Lucerna (Praha)
18:30
Léto / Lucerna (Praha)
18:30
Iluzionista / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Štěstí světa / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Dlouhý příběh ve zkratce / Světozor (Praha)
20:30
Pátá loď / Světozor (Praha)
18:00
Pět světů / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Chevalier / Kino Pilotů (Praha)
8
20:45
Já a Kaminski / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Štěstí světa / Lucerna (Praha)
20:30
Sibiřský deník / Lucerna (Praha)
16:00
Ovečka Shaun ve filmu / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Stát vs. Fritz Bauer / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Sing Street / Světozor (Praha)
20:30
Sladké sny / Světozor (Praha)
19:00
Životní sólista / Royal (Praha)
18:00
Lůzři / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Rajský pokoj / Kino Pilotů (Praha)
9
18:00
Můj život Cukety / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
Lucie: Příběh jedný kapely / Lucerna (Praha) – malý sál
16:00
Paddington / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Bezva lidi / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Občan / Světozor (Praha)
20:30
V sedmnácti / Světozor (Praha)
18:00
Brouci / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Chladný Kalandar / Kino Pilotů (Praha)
10
20:45
Brouci / Lucerna (Praha) – malý sál
13:30
Červená želva / Lucerna (Praha)
18:30
Ministerstvo lásky / Lucerna (Praha)
18:30
Píseň moře / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Raw / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Truman / Světozor (Praha)
20:30
Safari / Světozor (Praha)
9:00
Píseň moře / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Po lásce / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Sing Street / Kino Pilotů (Praha)
11
20:45
Bezva lidi / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Stát vs. Fritz Bauer / Lucerna (Praha)
18:30
Obchod pro sebevrahy / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Můj život Cukety / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Norský dům / Světozor (Praha)
20:00
Zkouška dospělosti / Světozor (Praha)
18:00
To nás teda dostalo / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Sv. Jiří / Kino Pilotů (Praha)
12
18:00
Moře z Sines / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
V sedmnácti / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Až na severní pól / Světozor (Praha) – malý sál
20:30
Toni Erdmann / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Já, Daniel Blake / Světozor (Praha)
20:15
Já a Kaminski / Světozor (Praha)
18:00
Přijímání / Kino Pilotů (Praha)
19:10
Muž tisíce tváří / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Raw / Kino Pilotů (Praha)
13
18:30
Já, Daniel Blake / Lucerna (Praha)
18:30
Po lásce / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Červená želva / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Ti, kteří přežili / Světozor (Praha)
20:30
Brouci / Světozor (Praha)
19:00
Šíleně šťastná / Royal (Praha)
18:30
Když otevřu oči / Kino Pilotů (Praha)
20:45
Yallah! Underground / Kino Pilotů (Praha)
14
18:00
Rajský pokoj / Scala (Brno)
20:30
Ministerstvo lásky / Scala (Brno)
23:00
To nás teda dostalo / Scala (Brno)
15
18:00
Můj život Cukety / Scala (Brno)
20:30
Léto / Scala (Brno)
23:00
Lůzři / Scala (Brno)
19:00
Červená želva / Royal (Praha)
16
18:00
Truman / Scala (Brno)
20:30
Sladké sny / Scala (Brno)
17
18:00
Safari / Scala (Brno)
20:30
Stát vs. Fritz Bauer / Scala (Brno)
18
17:00
Když otevřu oči / Kino Panorama (Boskovice)
20:00
Sing Street / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Chevalier / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
To nás teda dostalo / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Dlouhý příběh ve zkratce / Kino Svět (Hodonín)
19
17:00
Stát vs. Fritz Bauer / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
To nás teda dostalo / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
Dlouhý příběh ve zkratce / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Já, Daniel Blake / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Rajský pokoj / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
17:00
Občan / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
Štěstí světa / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Občan / Kino Svět (Hodonín)
20
17:00
Bezva lidi / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Ministerstvo lásky / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Štěstí světa / Kino Centrum (Havířov)
18:30
Raw / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Brouci / Bio Central (Hradec Králové)
18:00
Safari / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20:00
Po lásce / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Pět světů / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
Rajský pokoj / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Ti, kteří přežili / Kino Svět (Hodonín)
21
18:30
Moře z Sines / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
V sedmnácti / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Když otevřu oči / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Dlouhý příběh ve zkratce / Kino Jitřenka (Semily)
22
17:30
Občan / Kino Centrum (Havířov)
18:15
Pět světů / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
23
17:30
Truman / Kino Centrum (Havířov)
18:15
Moře z Sines / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
24252627282930
       
Expresfm Protišedi Týden Instinkt Česká televize Mňam TV Informuji JOJ Ciname