KINO 2017

Seminář pro kinaře a další filmové profesionály

středa 12. dubna 2017 9:00-12:30, Kouty

Hotel Luna, Kouty 77, 584 01, Ledeč nad Sázavou
GPS: 49.6386442N, 15.2990169E

Organizují: APK, Kancelář Kreativní Evropa – MEDIA, Dny evropského filmu a Pro-DIGI

Na programu semináře bude představení možností finanční podpory kin ze Státního fondu kinematografie, Ministerstva kultury nebo z programu Kreativní Evropa – MEDIA. Novinkou bude představení projektů sloužících ke zpřístupnění filmových projektů neslyšícím nebo nevidomým divákům.

 

Program

09:00 – 09:15              Financování projektů pro kina (Petr Vítek)

09:15 – 09:30              Jak napsat dobrý projekt na MKČR? (Přemek Martínek)

09:30 – 09:50              Jak napsat dobrý projekt na Státní fond kinematografie (Petr Vítek)

09:50 – 10:10              Europa Cinemas  (Radim Habartík, Daniela Staníková)

10:10 – 10:30              Vzdělávání kinařů (Daniela Staníková)

10:30 – 10:45              Pauza na kávu

10:45 – 11:00              Technologie pro sluchově a zrakově postižení (Petr Vítek)

11:00 – 11:30              Jak se chovat k nevidomým divákům (Nadace Mathilda)

11:30 – 12:00              Pestrá dramaturgie nemusí být ztrátová

12:00 – 12:30              Diskuse

Sestava 1       Logo DK

 

Program

PoÚtStČtSoNe
     12
345
6
19:00
Muž tisíce tváří / Lucerna (Praha)
18:30
Crulic – cesta na onen svět / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Léto / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
To nás teda dostalo / Světozor (Praha)
20:00
Muž tisíce tváří / Světozor (Praha)
19:00
Kinders / Kino Pilotů (Praha)
21:15
Norský dům / Kino Pilotů (Praha)
7
20:45
Truman / Lucerna (Praha) – malý sál
9:00
Kinders / Lucerna (Praha)
18:30
Léto / Lucerna (Praha)
18:30
Iluzionista / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Štěstí světa / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Dlouhý příběh ve zkratce / Světozor (Praha)
20:30
Pátá loď / Světozor (Praha)
18:00
Pět světů / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Chevalier / Kino Pilotů (Praha)
8
20:45
Já a Kaminski / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Štěstí světa / Lucerna (Praha)
20:30
Sibiřský deník / Lucerna (Praha)
16:00
Ovečka Shaun ve filmu / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Stát vs. Fritz Bauer / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Sing Street / Světozor (Praha)
20:30
Sladké sny / Světozor (Praha)
19:00
Životní sólista / Royal (Praha)
18:00
Lůzři / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Rajský pokoj / Kino Pilotů (Praha)
9
18:00
Můj život Cukety / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
Lucie: Příběh jedný kapely / Lucerna (Praha) – malý sál
16:00
Paddington / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Bezva lidi / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Občan / Světozor (Praha)
20:30
V sedmnácti / Světozor (Praha)
18:00
Brouci / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Chladný Kalandar / Kino Pilotů (Praha)
10
20:45
Brouci / Lucerna (Praha) – malý sál
13:30
Červená želva / Lucerna (Praha)
18:30
Ministerstvo lásky / Lucerna (Praha)
18:30
Píseň moře / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Raw / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Truman / Světozor (Praha)
20:30
Safari / Světozor (Praha)
9:00
Píseň moře / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Po lásce / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Sing Street / Kino Pilotů (Praha)
11
20:45
Bezva lidi / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Stát vs. Fritz Bauer / Lucerna (Praha)
18:30
Obchod pro sebevrahy / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Můj život Cukety / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Norský dům / Světozor (Praha)
20:00
Zkouška dospělosti / Světozor (Praha)
18:00
To nás teda dostalo / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Sv. Jiří / Kino Pilotů (Praha)
12
18:00
Moře z Sines / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
V sedmnácti / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Až na severní pól / Světozor (Praha) – malý sál
20:30
Toni Erdmann / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Já, Daniel Blake / Světozor (Praha)
20:15
Já a Kaminski / Světozor (Praha)
18:00
Přijímání / Kino Pilotů (Praha)
19:10
Muž tisíce tváří / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Raw / Kino Pilotů (Praha)
13
18:30
Já, Daniel Blake / Lucerna (Praha)
18:30
Po lásce / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Červená želva / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Ti, kteří přežili / Světozor (Praha)
20:30
Brouci / Světozor (Praha)
19:00
Šíleně šťastná / Royal (Praha)
18:30
Když otevřu oči / Kino Pilotů (Praha)
20:45
Yallah! Underground / Kino Pilotů (Praha)
14
18:00
Rajský pokoj / Scala (Brno)
20:30
Ministerstvo lásky / Scala (Brno)
23:00
To nás teda dostalo / Scala (Brno)
15
18:00
Můj život Cukety / Scala (Brno)
20:30
Léto / Scala (Brno)
23:00
Lůzři / Scala (Brno)
19:00
Červená želva / Royal (Praha)
16
18:00
Truman / Scala (Brno)
20:30
Sladké sny / Scala (Brno)
17
18:00
Safari / Scala (Brno)
20:30
Stát vs. Fritz Bauer / Scala (Brno)
18
17:00
Když otevřu oči / Kino Panorama (Boskovice)
20:00
Sing Street / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Chevalier / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
To nás teda dostalo / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Dlouhý příběh ve zkratce / Kino Svět (Hodonín)
19
17:00
Stát vs. Fritz Bauer / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
To nás teda dostalo / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
Dlouhý příběh ve zkratce / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Já, Daniel Blake / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Rajský pokoj / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
17:00
Občan / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
Štěstí světa / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Občan / Kino Svět (Hodonín)
20
17:00
Bezva lidi / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Ministerstvo lásky / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Štěstí světa / Kino Centrum (Havířov)
18:30
Raw / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Brouci / Bio Central (Hradec Králové)
18:00
Safari / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20:00
Po lásce / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Pět světů / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
Rajský pokoj / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Ti, kteří přežili / Kino Svět (Hodonín)
21
18:30
Moře z Sines / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
V sedmnácti / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Když otevřu oči / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Dlouhý příběh ve zkratce / Kino Jitřenka (Semily)
22
17:30
Občan / Kino Centrum (Havířov)
18:15
Pět světů / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
23
17:30
Truman / Kino Centrum (Havířov)
18:15
Moře z Sines / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
24252627282930
       
Expresfm Protišedi Týden Instinkt Česká televize Mňam TV Informuji JOJ Ciname