Prezentace DEF 2018

Organizátoři, podporovatelé a partneři

Ambasády a kulturní instituty

Organizátoři, podporovatelé, partneři

 

Tisková prohlášení

Tisková zpráva č. 1

Tisková zpráva č. 2

Pozvánka na TK

Foto z tiskové konference

 

Plnění mediálních partnerů a generálního partnera

Express Rádio spot

Monitoring partnerů DEF 2018

Plnění mediálních partnerů

 

Propagační materiály

DEF katalog 2018

Úvodní song DEF

 

Logo, plakát

Logo

Plakát se sponzory

 

Foto výlep: Arkády, Haštal, Hloubětín MHD, Jindřišská, Jinonice, Luka, Nám. 14. října, Národní třída, Opatovická, Opletalova – Vrchlického sady, Palackého nám. – metro, Palackého nám. – MHD, Palmovka metro, Pohořelec – Loretánské náměstí, Stodůlky, Truhlářská, U Výstaviště – MHD, Vltavská, Vysočanská- metro, Želiv

 

DEF A1

DEF CLV

DEF 2200×600

Kinobox 300×300

 

Slidy

Úvodní slide

Naprostí cizinci

Rock’n’roll

La Chana

Jak být normální

Láska a podsvětí

Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta

Mary Shelleyová

Staying Alive

Továrna na nic

 

Doprovodný program

Foto ze zahájení

Nabídka pro školy – Na Chesilské pláži

Nabídka pro školy – Mary Shelleyová

Pozvánka Film Flavour Naprostí cizinci

Pozvánka Film Flavour Rock’n’roll

Pozvánka Flamenco Night

Pozvánka Kino 2018

Pozvánka na zahájení

Pozvánka oboustranná – tisk

Pozvánka na koktejl

 

Monitoring médií

25. DEF monitoring

 

Závěrečná zpráva

25. DEF závěrečná zpráva

 

Program

PoÚtStČtSoNe
      1
234
5
17:30
Jak být normální / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Nico, 1988 / Světozor (Praha)
18:30
Ida / Světozor (Praha) – malý sál
19:00
Tichá noc / Lucerna (Praha)
19:30
Zabijáci / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Tichá noc / Světozor (Praha)
20:45
Nejšťastnější den v životě Olliho Mäkiho / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Měsíc Jupitera / Lucerna (Praha) – malý sál
6
17:30
Muž / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Nejlepší ze všech světů / Světozor (Praha)
18:00
Mé druhé já / Scala (Brno)
18:30
Všemocný / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Děda nebezpečnější než počítač / Lucerna (Praha)
19:30
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Kino Pilotů (Praha)
20:30
A Ciambra / Světozor (Praha)
20:30
1945 / Scala (Brno)
20:45
Čtverec / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Jsem tady! / Lucerna (Praha) – malý sál
23:00
Zabijáci / Scala (Brno)
7
17:30
Ptáci nad průlivem / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Zabijáci / Světozor (Praha)
18:00
Když myslím v noci na Německo / Scala (Brno)
19:00
La Chana / Lucerna (Praha)
19:00
La Chana / MONO FONO (Praha)
19:30
Když myslím v noci na Německo / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Továrna na nic / Světozor (Praha)
20:30
Prostředník / Lucerna (Praha) – malý sál
20:30
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Scala (Brno)
20:45
O těle a duši / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Láska a podsvětí / Lucerna (Praha)
23:00
Divoká myš / Scala (Brno)
8
13:00
Jak být normální / Scala (Brno)
17:30
Sámská krev / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Nekoukej mi do talíře / Světozor (Praha)
18:00
Staying Alive / Scala (Brno)
18:30
Divoká myš / Světozor (Praha) – malý sál
19:30
Staying Alive / Kino Pilotů (Praha)
19:45
Hmyz / Lucerna (Praha)
20:30
120 BPM / Světozor (Praha)
20:30
Big Time / Scala (Brno)
20:45
Velká nádhera / Světozor (Praha) – malý sál
21:00
Ptáci nad průlivem / Scala (Brno)
9
13:30
Krásný únik / Lucerna (Praha)
17:30
Nejlepší ze všech světů / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Goliáš / Světozor (Praha)
18:30
Staying Alive / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Tulipani: Láska, čest a kolo / Lucerna (Praha)
19:30
Obávaný / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Mary Shelleyová / Světozor (Praha)
20:45
Když myslím v noci na Německo / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Ptáci nad průlivem / Lucerna (Praha) – malý sál
10
17:30
Špína / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Žena / Světozor (Praha)
18:30
Únos Michela Houellebecqa / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Starý páky / Lucerna (Praha)
19:30
Továrna na nic / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Uspávač / Světozor (Praha)
20:45
Melancholia / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
1945 / Lucerna (Praha) – malý sál
11
17:30
Big Time / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Na Chesilské pláži / Světozor (Praha)
18:30
Jak být normální / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Mary Shelleyová / Lucerna (Praha)
19:00
Naprostí cizinci / MONO FONO (Praha)
19:30
Western / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Mé druhé já / Světozor (Praha)
20:45
Láska / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Divoká myš / Lucerna (Praha) – malý sál
12
17:30
Mé druhé já / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Prostředník / Světozor (Praha)
18:30
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Žena / Lucerna (Praha)
19:00
Rock’n Roll / MONO FONO (Praha)
19:30
1945 / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Distant Sky – Nick Cave & The Bad Seeds Live in Copenhagen / Světozor (Praha)
20:45
Mládí / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Všemocný / Lucerna (Praha) – malý sál
131415
16
17
17:00
Nejlepší ze všech světů / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Big Time / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Nejlepší ze všech světů / Kino Svět (Hodonín)
19:30
Tulipani: Láska, čest a kolo / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Sámská krev / Kino Luník (Červený Kostelec)
20:00
Starý páky / Kino Svět (Hodonín)
21:00
Staying Alive / Bio Central (Hradec Králové)
18
17:00
Jak být normální / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Ptáci nad průlivem / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Jak být normální / Kino Svět (Hodonín)
19:30
Všemocný / Kino Panorama (Boskovice)
20:00
Nekoukej mi do talíře / Kino Svět (Hodonín)
21:00
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Bio Central (Hradec Králové)
19
17:00
Divoká myš / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Tulipani: Láska, čest a kolo / Kino Svět (Hodonín)
19:30
1945 / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Western / Kino Luník (Červený Kostelec)
20:00
Goliáš / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20:00
Muž / Kino Svět (Hodonín)
20
20:00
Když myslím v noci na Německo / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
21
20:00
Mé druhé já / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
22
20:00
Staying Alive / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
23242526272829
30      
Česká televize Expresfm Instinkt JOJ cinema Týden Mňam TV Protišedi Informuji