Prezentace DEF 2017

Organizátoři, podporovatelé a partneři

Ambasády a kulturní instituty

Organizátoři, podporovatelé, partneři

 

Tisková prohlášení

Tisková zpráva č. 1

Tisková zpráva č. 2

Pozvánka na TK

Foto z tiskové konference 1

Foto z tiskové konference 2

 

Plnění mediálních partnerů a generálního partnera

Express Rádio spot

Instinkt kupón

Instinkt tipy

Monitoring partnerů DEF 2017

Plnění mediálních partnerů

 

Propagační materiály

DEF katalog 2017

Logo, plakát

Logo horizontální

Logo vertikální

Plakát se sponzory

Foto výlep:
Haštalské náměstí, Jindřišská, Kampa, Karlův most, Ládví, Letenská, Lodecká, Nové Mlýny, Ostrovní u Národního divadla, Palackého náměstí, Truhlářská, U Výstaviště, Černý most, Václavské náměstí, Vysočanská, Žitná

Propagační materiály

Banner Lucerna 160×600

DEF 600×1950

DEF 800×1950

DEF A1

DEF CLV

DEF logoboard 800×2100

DEF Lucerna inzerce

Propagační materiály

Slidy

Úvodní

2. slide

Červená želva

Životní sólista

Léto

Muž tisíce tváří

Norský dům

Šíleně šťastná

Sing Street

To nás teda dostalo

Truman

Yallah! Underground

Zkouška dospělosti

 

Doprovodný program

Shrnutí

Foto animované dílny: foto 1, foto 2, foto 3, foto 4, foto 5, foto Panel DEF Catherine Buresi

Foto zahájení: foto 1, foto 2, foto 3, foto 4, foto 5, foto 6, foto 7, foto 8, foto 9, foto 10

Nabídka pro školy

Pozvánka Film Flavour Červená želva

Pozvánka Film Flavour Šíleně šťastná

Pozvánka jazz Životní sólista

Pozvánka Kino 2017

Pozvánka Panelové trhy a Koprodukční fóra

Pozvánka na zahájení

Pozvánka na koktejl

Monitoring médií

24. DEF monitoring

Závěrečná zpráva

24. DEF závěrečná zpráva

 

Program

PoÚtStČtSoNe
      1
234
5
17:30
Jak být normální / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Nico, 1988 / Světozor (Praha)
18:30
Ida / Světozor (Praha) – malý sál
19:00
Tichá noc / Lucerna (Praha)
19:30
Zabijáci / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Tichá noc / Světozor (Praha)
20:45
Nejšťastnější den v životě Olliho Mäkiho / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Měsíc Jupitera / Lucerna (Praha) – malý sál
6
17:30
Muž / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Nejlepší ze všech světů / Světozor (Praha)
18:00
Mé druhé já / Scala (Brno)
18:30
Všemocný / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Děda nebezpečnější než počítač / Lucerna (Praha)
19:30
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Kino Pilotů (Praha)
20:30
A Ciambra / Světozor (Praha)
20:30
1945 / Scala (Brno)
20:45
Čtverec / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Jsem tady! / Lucerna (Praha) – malý sál
23:00
Zabijáci / Scala (Brno)
7
17:30
Ptáci nad průlivem / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Zabijáci / Světozor (Praha)
18:00
Když myslím v noci na Německo / Scala (Brno)
19:00
La Chana / Lucerna (Praha)
19:00
La Chana / MONO FONO (Praha)
19:30
Když myslím v noci na Německo / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Továrna na nic / Světozor (Praha)
20:30
Prostředník / Lucerna (Praha) – malý sál
20:30
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Scala (Brno)
20:45
O těle a duši / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Láska a podsvětí / Lucerna (Praha)
23:00
Divoká myš / Scala (Brno)
8
13:00
Jak být normální / Scala (Brno)
17:30
Sámská krev / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Nekoukej mi do talíře / Světozor (Praha)
18:00
Staying Alive / Scala (Brno)
18:30
Divoká myš / Světozor (Praha) – malý sál
19:30
Staying Alive / Kino Pilotů (Praha)
19:45
Hmyz / Lucerna (Praha)
20:30
120 BPM / Světozor (Praha)
20:30
Big Time / Scala (Brno)
20:45
Velká nádhera / Světozor (Praha) – malý sál
21:00
Ptáci nad průlivem / Scala (Brno)
9
13:30
Krásný únik / Lucerna (Praha)
17:30
Nejlepší ze všech světů / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Goliáš / Světozor (Praha)
18:30
Staying Alive / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Tulipani: Láska, čest a kolo / Lucerna (Praha)
19:30
Obávaný / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Mary Shelleyová / Světozor (Praha)
20:45
Když myslím v noci na Německo / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Ptáci nad průlivem / Lucerna (Praha) – malý sál
10
17:30
Špína / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Žena / Světozor (Praha)
18:30
Únos Michela Houellebecqa / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Starý páky / Lucerna (Praha)
19:30
Továrna na nic / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Uspávač / Světozor (Praha)
20:45
Melancholia / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
1945 / Lucerna (Praha) – malý sál
11
17:30
Big Time / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Na Chesilské pláži / Světozor (Praha)
18:30
Jak být normální / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Mary Shelleyová / Lucerna (Praha)
19:00
Naprostí cizinci / MONO FONO (Praha)
19:30
Western / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Mé druhé já / Světozor (Praha)
20:45
Láska / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Divoká myš / Lucerna (Praha) – malý sál
12
17:30
Mé druhé já / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Prostředník / Světozor (Praha)
18:30
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Světozor (Praha) – malý sál
18:30
Žena / Lucerna (Praha)
19:00
Rock’n Roll / MONO FONO (Praha)
19:30
1945 / Kino Pilotů (Praha)
20:30
Distant Sky – Nick Cave & The Bad Seeds Live in Copenhagen / Světozor (Praha)
20:45
Mládí / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Všemocný / Lucerna (Praha) – malý sál
131415
16
17
17:00
Nejlepší ze všech světů / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Big Time / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Nejlepší ze všech světů / Kino Svět (Hodonín)
19:30
Tulipani: Láska, čest a kolo / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Sámská krev / Kino Luník (Červený Kostelec)
20:00
Starý páky / Kino Svět (Hodonín)
21:00
Staying Alive / Bio Central (Hradec Králové)
18
17:00
Jak být normální / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Ptáci nad průlivem / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Jak být normální / Kino Svět (Hodonín)
19:30
Všemocný / Kino Panorama (Boskovice)
20:00
Nekoukej mi do talíře / Kino Svět (Hodonín)
21:00
Magical Mystery aneb Návrat Karla Schmidta / Bio Central (Hradec Králové)
19
17:00
Divoká myš / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Tulipani: Láska, čest a kolo / Kino Svět (Hodonín)
19:30
1945 / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Western / Kino Luník (Červený Kostelec)
20:00
Goliáš / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20:00
Muž / Kino Svět (Hodonín)
20
20:00
Když myslím v noci na Německo / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
21
20:00
Mé druhé já / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
22
20:00
Staying Alive / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
23242526272829
30      
Česká televize Expresfm Instinkt JOJ cinema Týden Mňam TV Protišedi Informuji