Organizátoři

Pod záštitou

ministra kultury ČR Daniela Hermana
pověřené vedoucí Zastoupení Evropské komise v České republice Dany Kovaříkové
primátorky Hlavního města Prahy Adriany Krnáčové
starosty MČ Praha 1 Oldřicha Lomeckého

Pořádají

velvyslanectví a kulturní instituty
Zastoupení Evropské komise v ČR

Za podpory

Ministerstva kultury ČR
Státního fondu kinematografie
Hlavního města Prahy
Městské části Praha 1

Hlavní partner festivalu

Mediální společnost AXOCOM

Hlavní mediální partner

Česká televize

Mediální partneři

Týden, Instinkt, ČSFD.cz, JOJ Cinema, Expres radio, Mňam TV, Expats.cz, PROTIŠEDI.cz

Producent

EUROFILMFEST s.r.o.

 

 

Program

PoÚtStČtSoNe
     12
345
6
19:00
Muž tisíce tváří / Lucerna (Praha)
18:30
Crulic – cesta na onen svět / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Léto / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
To nás teda dostalo / Světozor (Praha)
20:00
Muž tisíce tváří / Světozor (Praha)
19:00
Kinders / Kino Pilotů (Praha)
21:15
Norský dům / Kino Pilotů (Praha)
7
20:45
Truman / Lucerna (Praha) – malý sál
9:00
Kinders / Lucerna (Praha)
18:30
Léto / Lucerna (Praha)
18:30
Iluzionista / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Štěstí světa / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Dlouhý příběh ve zkratce / Světozor (Praha)
20:30
Pátá loď / Světozor (Praha)
18:00
Pět světů / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Chevalier / Kino Pilotů (Praha)
8
20:45
Já a Kaminski / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Štěstí světa / Lucerna (Praha)
20:30
Sibiřský deník / Lucerna (Praha)
16:00
Ovečka Shaun ve filmu / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Stát vs. Fritz Bauer / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Sing Street / Světozor (Praha)
20:30
Sladké sny / Světozor (Praha)
19:00
Životní sólista / Royal (Praha)
18:00
Lůzři / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Rajský pokoj / Kino Pilotů (Praha)
9
18:00
Můj život Cukety / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
Lucie: Příběh jedný kapely / Lucerna (Praha) – malý sál
16:00
Paddington / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Bezva lidi / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Občan / Světozor (Praha)
20:30
V sedmnácti / Světozor (Praha)
18:00
Brouci / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Chladný Kalandar / Kino Pilotů (Praha)
10
20:45
Brouci / Lucerna (Praha) – malý sál
13:30
Červená želva / Lucerna (Praha)
18:30
Ministerstvo lásky / Lucerna (Praha)
18:30
Píseň moře / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Raw / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Truman / Světozor (Praha)
20:30
Safari / Světozor (Praha)
9:00
Píseň moře / Kino Pilotů (Praha)
18:00
Po lásce / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Sing Street / Kino Pilotů (Praha)
11
20:45
Bezva lidi / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Stát vs. Fritz Bauer / Lucerna (Praha)
18:30
Obchod pro sebevrahy / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Můj život Cukety / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Norský dům / Světozor (Praha)
20:00
Zkouška dospělosti / Světozor (Praha)
18:00
To nás teda dostalo / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Sv. Jiří / Kino Pilotů (Praha)
12
18:00
Moře z Sines / Lucerna (Praha) – malý sál
20:00
V sedmnácti / Lucerna (Praha) – malý sál
18:30
Až na severní pól / Světozor (Praha) – malý sál
20:30
Toni Erdmann / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Já, Daniel Blake / Světozor (Praha)
20:15
Já a Kaminski / Světozor (Praha)
18:00
Přijímání / Kino Pilotů (Praha)
20:00
Raw / Kino Pilotů (Praha)
13
18:30
Já, Daniel Blake / Lucerna (Praha)
18:30
Po lásce / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Červená želva / Světozor (Praha) – malý sál
18:00
Ti, kteří přežili / Světozor (Praha)
20:30
Brouci / Světozor (Praha)
19:00
Šíleně šťastná / Royal (Praha)
18:30
Když otevřu oči / Kino Pilotů (Praha)
20:45
Yallah! Underground / Kino Pilotů (Praha)
14
18:00
Rajský pokoj / Scala (Brno)
20:30
Ministerstvo lásky / Scala (Brno)
23:00
To nás teda dostalo / Scala (Brno)
15
18:00
Můj život Cukety / Scala (Brno)
20:30
Léto / Scala (Brno)
23:00
Lůzři / Scala (Brno)
19:00
Červená želva / Royal (Praha)
16
18:00
Truman / Scala (Brno)
20:30
Sladké sny / Scala (Brno)
17
18:00
Safari / Scala (Brno)
20:30
Stát vs. Fritz Bauer / Scala (Brno)
18
17:00
Když otevřu oči / Kino Panorama (Boskovice)
20:00
Sing Street / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Chevalier / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
To nás teda dostalo / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Dlouhý příběh ve zkratce / Kino Svět (Hodonín)
19
17:00
Stát vs. Fritz Bauer / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
To nás teda dostalo / Kino Panorama (Boskovice)
18:30
Dlouhý příběh ve zkratce / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Já, Daniel Blake / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Rajský pokoj / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
17:00
Občan / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
Štěstí světa / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Občan / Kino Svět (Hodonín)
20
17:00
Bezva lidi / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Ministerstvo lásky / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Štěstí světa / Kino Centrum (Havířov)
18:30
Raw / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
Brouci / Bio Central (Hradec Králové)
18:00
Safari / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
20:00
Po lásce / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Pět světů / Kino Jitřenka (Semily)
17:30
Rajský pokoj / Kino Svět (Hodonín)
20:00
Ti, kteří přežili / Kino Svět (Hodonín)
21
18:30
Moře z Sines / Bio Central (Hradec Králové)
20:30
V sedmnácti / Bio Central (Hradec Králové)
17:30
Když otevřu oči / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
19:30
Dlouhý příběh ve zkratce / Kino Jitřenka (Semily)
22
17:30
Občan / Kino Centrum (Havířov)
18:15
Pět světů / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
23
17:30
Truman / Kino Centrum (Havířov)
18:15
Moře z Sines / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
24252627282930
       
Expresfm Protišedi Týden Instinkt Česká televize Mňam TV Informuji JOJ Ciname